REFERENCIE

ODBER NOVINIEK

Odoberajte aktuálny leták a budete vždy informovaný o novinkách
NOVINKY
Slovak English German Hungarian
Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti s firmou FEVACAR, na základe Vašich referencií sa budeme snažiť skvalitňovať ponuku našich služieb.

Ďakujeme.

 


 

Grznár

Ja bol s maximálne spokojný. auto som si kúpil pred rokom a pol a jazdí ako drak. na vianoce kupujem manželke auto tak snáď to ocenia:)

streda, 10. december 2014

Róbert Hanus

Rád by som sa podelil so svojou kladnú skúseností s autobazárom Fevacar, kedy som mal možnosť komunikovať konkrétne s pánom Veverčákom V dnešnej dobe okrádania ľudí zo strany bazárov a podobne som bol veľmi milo prekvapený tým, aký prístup môže mať o autobazár. Zvyčajne som obchodoval sa súkromníkov, lepšie sa mi s nimi komunikovalo. Pravdou však je, že všetko to, čo bolo od Fevacar uvedené na stránke, všetko to, čo bolo oznámené po telefóne prípadne v e-maile, bolo úplne pravdivé bez akéhokoľvek farbenie, čoho si v dnešnej dobe neskutočne vážim. Komunikácia výborná. Kedykoľvek som niečo potreboval, zaslať podklady, zavolať, pán Veverčák bol vždy k dispozícii. Či už v nekresťanskou polnoc alebo víkend. Obrovskú radosť mi urobil prístup pre to, ako riešiť dovoz. Som o z Brezna, autobazár sídli v Trnave. Vzdialenosť nebola problém, p. Veverčák zaistil dovoz až ku mne domov a nemusel som takmer pohnúť prstom, pretože aj prepis bol zaistený autobazárom až do pohodlia môjho domova poštou. Týmto teda znovu ďakujem a všetkým potenciálnym klientom môžem autobazár jedine odporučiť. Ľudský prístup, skvelé rokovania, rýchlo vykonaný obchod so všetkými náležitosťami.

štvrtok, 18. august 2016

Ing, František Svocák

Chcel by som sa podeliť o pozitívnu skúsenosť, ktorú mám s týmto predajcom áut. Už nejaký čas som zháňal konkrétne auto, ktoré by vyhovovalo mojim požiadavkám a finančným limitom. Cez všetky moje obavy ohľadom kṕenia ojazdeného auta, aké má snáď každý, som nakoniec hľadal v bazároch a v inzerátoch predajcov áut. Ukázalo sa, že moje obavy boli zbytočné a sú u nás firmy, kde sa nesnaží autá predať za každú cenu a maskovať nedostatky, ale naopak pomôžu nájsť riešenie, ako si odviezť bez starostí auto v najlepšom stave. Následné preverenie auta v servise ukázalo, že uvádzané skutočnosti o autu boli pravdivé (servisná knižka, km, nebúrané, servisované). Nákup vozidla u tejto firmy odporúčam.

piatok, 25. september 2015

Jano Balog

Príjemné vystupovanie, solídnosť, ochota, rýchlosť, ústretovosť. Odporúčam všetkým.

utorok, 01. november 2016

Michal Svitok

S Fevacar mam výborné skúsenosti, auto mam uz od nich druhé a som veľmi spokojný. Autá vsetky jazdili v poriadku nebol žiadny problém.

pondelok, 16. február 2015

sona

co som potrebovala to zariadili, mozem odporucat vsetkym

nedeľa, 19. jún 2016

Meno *
Email
Správa *
Bezpečnostný kód * Kontrolný obrázokNačítať nový bezpečnostný kód
   
 

 

Powered by Phoca Guestbook

NAŠU PONUKU VOZIDIEL NÁJDETE AJ NA PARTNERSKÝCH WEB-STRÁNKACH

 

                 AUTOBAZÁR SK  

 AUTOBAZÁR EU

   AUTOVIA SK
   AUTOBAZÁR SK   AUTOBAZÁR EU    AUTOVIA SK


 

  • Ponúkame výlučne vozidlá ktoré boli zakúpené na Slovensku s možnosťou ďalšieho odpočtu DPH.
  • Všetky vozidlá su po prvom majiteľovi, boli riadne a pravidelne udržované a servisované podľa predpisu od výrobcu.
  • Na všetky nami ponúkané vozidla garantujeme jasný pôvod najazdených kilometrov.
  • U všetkých vozidiel zadávame VIN číslo, pre možnú kontrolu alebo preverenie u autorizovaného servisu už pred kúpou daného vozidla.
  • Vozidlá ktoré ponúkame na predaj všetky aj vlastníme a vystavujeme v našich  vlastných priestoroch.


web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting